Корисна інформація

Сантен – це японська фармацевтична компанія, один з світових лідерів, що спеціалізується в галузі офтальмології.

Більше 120 років компанії Сантен розробляє нові офтальмологічні препарати, призначені для захисту і збереження зору.

Завоювавши міцне становище на японському ринку рецептурних офтальмологічних препаратів, компанія Сантен вийшла на світовий ринок. Протягом 20 років компанія Сантен діє в Європі і продовжує зміцнювати свої позиції в інших країнах світу, прагнучі надавати можливість отримати доступ до інноваційних методів лікування якомога ширшому колу пацієнтів і медичних фахівців.

Спираючись на чотири власні дослідницькі центри в Японії, США, Фінляндії та Франції, ми використовуємо передові медичні технології та пропонуємо широкий асортимент інноваційних лікарських препаратів, медичних пристроїв і послуг пацієнтам і фахівцям охорони здоров'я не тільки в Європі, але і у всьому світі. Основна увага приділяється розробці і маркетингу офтальмологічних препаратів, які не містять консервантів. Поряд з роботою над наявними і новими продуктами ми вкладаємо значні кошти в дослідження і розробку інноваційних технологій.

На даний час Сантен пропонує цілий ряд продуктів для лікування пацієнтів з такими захворюваннями, як синдром «сухого ока», глаукома, катаракта, очні інфекції, алергія і вікова макулярна дегенерація (ВМД).

Наша місія - захист і поліпшення зору і здоров'я пацієнтів.